Villa Rodelia

Βασικές ανέσεις

  • Wi-Fi

  • Γρήγορο check-in/ -out

  • Κατάλληλο για παιδιά

  • Κλιματισμός

  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Τοποθεσία

    Το Villa Rodelia Ρόδα 73 τ.μ. Μπορεί να φιλοξενήσει έως 4 άτομα.

    Το κέντρο των Ροδών είναι προσβάσιμο σε 20 λεπτά με τα πόδια.

    Αυτό το διαμέρισμα με 2 υπνοδωμάτια διαθέτει αίθριο, μπαλκόνι και σαλόνι, και βλέπει στον κήπο. Αυτό το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Επιπλέον, θα βρείτε στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες.

    Για μεγαλύτερη άνεση, το Villa Rodelia διαθέτει παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο. Το διαμέρισμα απέχει μόλις 10 λεπτά με τα πόδια από τη στάση λεωφορείων Roda Green es Υπάρχει βεράντα για να χαλαρώσετε.

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 18:00
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείας00002055300,00002055463

    Δωμάτια στο Villa Rodelia Ρόδα

    Αυτό το διαμέρισμα με 2 υπνοδωμάτια διαθέτει αίθριο, μπαλκόνι και σαλόνι, και βλέπει στον κήπο. Αυτό το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Επιπλέον, θα βρείτε στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες.

    Άφιξη
    Αναχώρηση
    Επισκέπτες
    2 επισκέπτες

    Ενήλικες:

    2

    Παιδιά:

    0
    Villa Rodelia Ρόδα Δωμάτιο φωτογραφία Villa Rodelia Ρόδα Τουαλέτες φωτογραφία Villa Rodelia Ρόδα Δωμάτιο φωτογραφία Villa Rodelia Ρόδα Δωμάτιο φωτογραφία Villa Rodelia Ρόδα Επιχειρήσεις φωτογραφία Villa Rodelia Ρόδα Ανέσεις φωτογραφία Villa Rodelia Ρόδα Ανέσεις φωτογραφία Villa Rodelia Ρόδα Δωμάτιο φωτογραφία Villa Rodelia Ρόδα Νιπτήρες φωτογραφία Villa Rodelia Ρόδα Δωμάτιο φωτογραφία
    Διαμέρισμα με δύο υπνοδωμάτια

    Μέγεθος: 54 μ²

    Τύπος κρεβατιού: 2 μονά κρεβάτια

    Περισσότερες πληροφορίες +
    Villa Rodelia Ρόδα Εξωτερικό φωτογραφία Villa Rodelia Ρόδα Ανέσεις φωτογραφία Villa Rodelia Ρόδα Δωμάτιο φωτογραφία Villa Rodelia Ρόδα Δωμάτιο φωτογραφία Villa Rodelia Ρόδα Κουζίνα φωτογραφία Villa Rodelia Ρόδα Ανέσεις φωτογραφία Villa Rodelia Ρόδα Ανέσεις φωτογραφία Villa Rodelia Ρόδα Δωμάτιο φωτογραφία Villa Rodelia Ρόδα Δωμάτιο φωτογραφία Villa Rodelia Ρόδα Διάδρομοι φωτογραφία
    Διαμέρισμα με δύο υπνοδωμάτια

    Μέγεθος: 73 μ²

    Τύπος κρεβατιού: Διπλό κρεβάτι

    Περισσότερες πληροφορίες +

    Η τοποθεσία του Villa Rodelia Ρόδα

    Αξιοθέατα
    Καταπληκτικά εστιατόρια
    Μεταφορά

    Τα σχόλια των πελατών του Villa Rodelia Ρόδα

    Εδώ θα βρείτε σχόλια που δημοσίευσαν οι χρήστες μας σ' αυτόν τον ιστότοπο

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.

    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Προσπαθήστε ξανά.

    Δημοφιλή ξενοδοχεία στην Ελλάδα

    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Νόμισμα
    • USD Δολάριο ΗΠΑ
    • EUR Ευρώ
    • GBP Λίρα στερλίνα
    • AUD Δολάριο Αυστραλίας
    • CAD Δολάριο Καναδά
    • BRL Ρεάλ Βραζιλίας
    • CNY Γουάν Κίνας
    • CZK Κορόνα Τσεχίας
    • DKK Κορόνα Δανίας
    • HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ
    • ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ
    • JPY Γεν Ιαπωνίας
    • MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας
    • NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας
    • NOK Κορόνα Νορβηγίας
    • PLN Ζλότι Πολωνίας
    • RON Νέο λέου Ρουμανίας
    • RUB Ρούβλι Ρωσίας
    • SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας
    • SGD Δολάριο Σιγκαπούρης
    • ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής
    • KRW Νοτιοκορεατικό γουόν
    • SEK Κορόνα Σουηδίας
    • CHF Ελβετικό φράγκο
    • TRY Τουρκική λίρα
    • UAH Χρίβνια Ουκρανίας
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Μπατ Ταϊλάνδης
    Επιλογή γλώσσας
    Δείτε τις καλύτερες διαθέσιμες προσφορές
    Εισάγετε ημερομηνίες για να δείτε τις τιμές
    Άφιξη
    Αναχώρηση
    Επισκέπτες
    2 επισκέπτες

    Ενήλικες:

    2

    Παιδιά:

    0
    Villa Rodelia Ρόδα